Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

SHTUBY atkal Rīgā. NABAKLAB uzstāsies ekscentriskā mūzikas grupa no Izraēlas, „SHTUBY”
Nabaklab
23.03.2017

Ceturtdien, 23. martā pie mums uzstāsies vizuāli un muzikāli krāšņā grupa no Izraēlas, „SHTUBY”. Koncerts Rīgā atklās grupas pavasara koncerttūri, kas turpināsies dažādās Eiropas pilsētās.

„SHTUBY” savu radošo darbību raksturo kā avangarda projektu, kurā saklausāmas fankmūzikas, pasaules tautu mūzikas, džeza un grūva saspēle, tomēr žanru robežas grupa daudzkārt šķērso pat vienas dziesmas ietvaros. Sācies kā viena mūziķa solo projekts, pašreiz „SHTUBY” uzstājas paplašinātā sastāvā kopā ar četriem grupas biedriem. Līdzās elektroniskās mūzikas iedvesmotiem eksperimentiem, koncertos grupas dalībnieki aizraujas ar daudzveidīga mūzikas instrumentu klāsta (klarnete, teremīns, perkusijas, flautas) izmantošanu.

Skaņdarbi nereti klausītājos rada sajūtu, it kā viņi viena šīs grupas koncerta ietvaros klausītos vairāku grupu uzstāšanos. Par „SHTUBY” uzticību radošajai brīvībai un prasmēm radīt neaizmirstamus iespaidus varēja pārliecināties arī starptautiskā mūzikas un mākslas festivāla „Laba Daba” apmeklētāji 2016. gadā, kad grupas mūziķi sarīkoja jestru ballīti uz skatuves. 23. marta koncerts būs grupas atgriešanās pie Latvijas klausītājiem.

Koncerta sākums plkst. 21.00. Ieejas maksa no 3 līdz 7 EUR, iepriekšpārdošanā ticketshop.lv

facebook.com/shtuby

Koncerta sākums plkst. 21.00. Ieejas maksa no 3 līdz 7 EUR, ticketshop.lv/site/events/view/2130

Komentāri (0)
Pievienot komentāru: